Sparing: Polonia A vs Polonia B: 4-3
czwartek, 15 kwietnia 2010 19:07

Przerwa pomiędzy ostatnim meczem ligowym a najbliższym z Lechią Gdańsk jest dość znaczna, same treningi to nie to samo, co spotkania o stawkę, dlatego sztab szkoleniowy Polonii Bytom na dzisiaj zaplanował wewnętrzny sparing. Kadra pierwszego zespołu została podzielona na dwie drużyny, lepszą okazała się oczywiście ta, w której grali głównie zawodnicy z podstawowego ustawienia. Sparing zakończył się zwycięstwem zespołu "A" 4-3 (3-1), dla którego gole strzelali: Grzegorz Podstawek (trzy) oraz Miroslav Barčík, natomiast dla zespołu "B" do bramki trafiali: Maciej Bykowski (dwie) oraz Jacek Trzeciak. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:30 i trwał 70 minut: pierwsza część 40, natomiast druga 30 minut.

Bramki: Grzegorz Podstawek w 2, 34 i 37 minucie oraz Miroslav Barčík w 43 minucie - Maciej Bykowski w 38 (rzut karny) i 50 minucie, Jacek Trzeciak w 70 minucie (rzut karny)

Polonia "A": Szymon Gąsiński - Tomasz Nowak, Lukáš Killar (41' Damian Paszliński), Piotr Kulpaka, David Kotrys - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, Jacek Kuranty, Marcin Radzewicz (41' Piotr Tomasik) - Marek Bažík (41' Vladimir Milenković) - Grzegorz Podstawek

Polonia "B": Wojciech Skaba - Adrian Basta, Peter Basista, Błażej Telichowski - Jacek Trzeciak, Łukasz Tymiński, Adrian Klepczyński, Wojciech Reiman, Mateusz Dreszer - Maciej Bykowski, Vladimir Karalić (41' Wojciech Mróz)

foto&źródło: własne