ME: Cracovia vs Polonia 2-3 (2-2)
niedziela, 25 kwietnia 2010 14:01

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, zespół Polonii Bytom wygrał na wyjeździe z Cracovią 3-2 (2-2)! Gole dla zespołu Eugeniusza Wyląga strzelali: Mateusz Dreszer w 22 minucie oraz Grzegorz Starościak w 37 i 65 minucie spotkania.

Bramki: Kaszuba w 4 minucie, Ovseannicov w 18 minucie - Dreszer w 22 minucie, Starościak w 37 i 65 minucie

Cracovia: Szwiec - Kupiec (72' Faka), Urbański, Grzesiak (46' Pytel), Sosnowski - Kaliciak (61' W. Łuczak), Jeleń (87' Wilk), Dynarek, Snadny - Kaszuba (46' Wieczorek), Ovseannicov (46' Wieczorek).

Polonia: Gąsiński - Basta, Stanicki, Paszliński, Chomiuk - Zalewski, Reiman (46' Tymiński), Zalewski, Świerczok (69' Nowicki), Dreszer (83' Niewiedział) - Starościak, Milenković (88' Konieczny).

Żółte kartki: Jeleń, Wieczorek, Sosnowski - Chomiuk, Paszliński

Sędzia: Marcin Bąk z Kielc

źródło: cracovia.pl