NDŚ: znowu porażka, Ruch vs Polonia 2-1 (0-1)
środa, 28 kwietnia 2010 21:47

Choć do przerwy piłkarze Polonii Bytom prowadzili dość niespodziewanie 1-0 po golu debiutującego w zespole Jurija Szatałowa, Błażeja Telichowskiego w wyjazdowym meczu z Ruchem Chorzów, to oczywiście w drugiej połowie bytomianie zagrali bardzo słabo i ostatecznie przegrali 2-1! Obydwa gole dla gospodarzy strzelił wprowadzony w 2. połowie Damian Świerblewski. Mecz to jednak także trybuny, a tam bytomianie pokazali się jak zawsze ze świetnej strony! Piękna oprawa, dobry doping, niestety humory popsuł niekorzystny wynik. "To My, to My, to My, POLONIA!"

Bramki: Damian Świerblewski w 54 i 85 minucie - Błażej Telichowski w 18 minucie

Ruch: Krzysztof Pilarz - Krzysztof Nykiel, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Maciej Sadlok - Wojciech Grzyb,Grzegorz Baran, Gábor Straka, Łukasz Janoszka (85' Grzegorz Goncerz) - Patryk Stefański (46' Damian Świerblewski), Artur Sobiech (71' Arkadiusz Piech)

Polonia: Wojciech Skaba - Piotr Kulpaka, Adrian Klepczyński, Lukáš Killar, Błażej Telichowski - Miroslav Barčík, Szymon Sawala, Łukasz Tymiński, Marcin Radzewicz (84' Piotr Tomasik) - Maciej Bykowski, Grzegorz Podstawek

żółte kartki: Grodzicki - Tymiński, Klepczyński

sędziował: Dawid Piasecki ze Słupska