ME: Zagłębie vs Polonia 4-2
poniedziałek, 03 maja 2010 19:08

Drugi zespół Polonii Bytom występujący w rozgrywkach o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy przegrał w dzisiejszym spotkaniu z Zagłębiem Lubin 4-2 (2-1). Dla bytomian gole strzelali: Jakub Świerczok w 37 minucie oraz Mateusz Dreszer w 55 minucie spotkania. Warto również odnotować, że na boisku po długiej przerwie pojawił się wychowanek klubu, Wojciech Mróz.

Bramki: Bryła w 14 i 90 minucie, Rakowski w 26 minucie, Plizga w 82 minucie - Świerczok w 37 minucie, Dreszer w 55 minucie

Zagłębie: Primel - Rymaniak, Markowski, Kapias (46' Famulski), Olkowski - Łabędzki, Rakowski (46' Krysian), Bryła, Fryzowicz (Oleksy) - Woźniak (Węska), Plizga (Jackiewicz)

Polonia: Juraj Baláž - Adrian Basta, Marcin Stanicki, Damian Paszliński, Adrian Chomiuk - Piotr Kulpaka (Wojciech Mróz), Kamil Zalewski, Mateusz Dreszer (Szymon Nowicki), Jakub Świerczok (Piotr Konieczny) - Grzegorz Starościak, Vladimir Karalić (46' Vladimir Milenković)

Żółte kartki: Krysian, Famulski, Bryła - Milenković

źródło: zaglebie-lubin.pl