ME: Polonia vs Lech 1-2 (0-0)
sobota, 08 maja 2010 14:23

W zakończonym przed kilkunastoma minutami spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Polonia Bytom przegrała na własnym boisku z Lechem Poznań 2-1 (0-0). Jedynego gola dla zespołu Eugeniusza Wyląga strzelił w 55 minucie Jakub Świerczok, popisując się świetnie wykonanym rzutem wolnym. Goście niestety walczyli do samego końca i po błędach naszej defensywy strzelili gole w 88 (niekryty zawodnik na długim rogu) i 89 (brak krycia, strzał z dalekiej odległości, rykoszet) minucie spotkania.

Polonia Bytom: Michał Augustyn - Ariel Dzionsko, Marcin Stanicki, Damian Paszliński, Piotr Kulpaka - Jakub Świerczok, Jacek Kuranty, Kamil Zalewski, Mateusz Dreszer (46' Szymon Nowicki) - Vladimir Karalić (46' Wojciech Mróz), Grzegorz Starościak (86' Andrzej Niewiedział)

żółte kartki: Paszliński, Stanicki