ME: Polonia Warszawa vs Polonia Bytom 3-2 (1-1)
poniedziałek, 17 maja 2010 16:55

W zakończonym dosłownie przed chwilą spotkaniu o Mistrzostwo Młodej Ekstraklasy, Polonia Bytom uległa w meczu wyjazdowym swojej imienniczce z Warszawy 3-2 (1-1). Dla zespołu Eugeniusza Wyląga gole strzelali: Jakub Świerczok w 36 minucie z rzutu karnego oraz Piotr Konieczny w 58 minucie spotkania.

Bramki: Teodorczyk w 11 i 47 minucie, Makowski w 62 minucie - Świerczok w 36 minucie (rzut karny), Konieczny w 58 minucie

Polonia Warszawa ME: Nerek - Lemanek, Zembrowski, Makowski, Rawski - Wszołek, Gołaszewski, Feciuch (46' Ciach), Rusak (46' Jaroń) - Teodorczyk, Barszcz (46' Pawłowski)

Rezerwowi: Skowron - Jaroń, Domański, Jagodziński, Barszcz, Kordowski, Ciach

Polonia Bytom ME: Michał Augustyn - Ariel Dzionsko, Marcin Stanicki, Michał Majsner, Wojciech Franiel - Szymon Nowicki (87' Krzysztof Kucharczyk), Kamil Zalewski, Mateusz Dreszer, Jakub Świerczok - Grzegorz Starościak, Piotr Konieczny

Rezerwowi: Rafał Maścibrzuch - Andrzej Niewiedział, Krzysztof Kucharczyk, Maciej Konieczko, Krzysztof Urbaniak

żółte kartki: Ciach, Jaroń, Teodorczyk (Polonia Warszawa)

źródło: ksppolonia.pl