/p>

Archiwum
Filtr tytułów     Wyświetl: 
# Tytuł artykułu Data Autor
1 Polonia II Bytom - Piast Ożarowice 6-1 (2-1) niedziela, 16 czerwca 2024 cloner
2 Wojciech Szumilas w orbicie zainteresowań Polonii Bytom sobota, 15 czerwca 2024 cloner
3 Nasi na wypożyczeniach - statystyczne podsumowanie sezonu 2023/2024 sobota, 15 czerwca 2024 cloner
4 Mikolaj Łabojko blisko dołączenia do Polonii sobota, 15 czerwca 2024 cloner
5 Poznaliśmy ramowy terminarz II ligi piątek, 14 czerwca 2024 cloner
6 Reforma rozgrywek II ligi czwartek, 13 czerwca 2024 cloner
7 Tabela Pro Junior System za sezon 2023/2024 II ligi środa, 12 czerwca 2024 cloner
8 Gwarek II Tarnowskie Góry - Polonia II Bytom 2-2 (1-2) poniedziałek, 10 czerwca 2024 cloner
9 Plan przygotowań do nowego sezonu! piątek, 07 czerwca 2024 cloner
10 Polonia zagra sparing z Puszczą Niepołomice poniedziałek, 03 czerwca 2024 cloner
11 Polonia II Bytom - Czarni Kozłowa Góra 2-2 (1-2) niedziela, 02 czerwca 2024 cloner
12 LKS Sokół Orzech - Polonia II Bytom 3-0 walkower czwartek, 30 maja 2024 cloner
13 Półfinał barażu o 1 ligę: KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom 1-0 (0-0) czwartek, 30 maja 2024 cloner
14 Daniel Stefański sędzią meczu z KKS-em Kalisz wtorek, 28 maja 2024 cloner
15 Info wyjazdowe: kierunek Kalisz! poniedziałek, 27 maja 2024 cloner
16 PTS Rodło Górniki - Polonia II Bytom 4-1 (0-1) niedziela, 26 maja 2024 cloner
17 Polonia Bytom - Lech II Poznań 3-0 (1-0) niedziela, 26 maja 2024 cloner
18 Szymon Łężny sędzią meczu z Lechem II Poznań czwartek, 23 maja 2024 cloner
19 Polonia II Bytom - Orkan Dąbrówka Wielka 1-1 (1-0) wtorek, 21 maja 2024 cloner
20 Kamil Miensopust zgłoszony do rezerw Polonii wtorek, 21 maja 2024 cloner
21 Olimpia Elbląg - Polonia Bytom 1-3 (0-2) sobota, 18 maja 2024 cloner
22 Arkadiusz Nestorowicz sędzią meczu z Olimpią Elbląg czwartek, 16 maja 2024 cloner
23 Ruch II Radzionków - Polonia II Bytom 2-0 (1-0) wtorek, 14 maja 2024 cloner
24 Info wyjazdowe: kierunek Elbląg! poniedziałek, 13 maja 2024 cloner
25 Chojniczanka Chojnice - Polonia Bytom 1-4 (0-1) niedziela, 12 maja 2024 cloner
26 Polonia Bytom z licencją na grę w 1 lidze! czwartek, 09 maja 2024 cloner
27 Piotr Rzucidło sędzią meczu z Chojniczanką Chojnice czwartek, 09 maja 2024 cloner
28 Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 4-2 (0-2) piątek, 03 maja 2024 cloner
29 Piotr Pazdecki sędzią meczu z Sandecją Nowy Sącz piątek, 03 maja 2024 cloner
30 Info wyjazdowe: kierunek Chojnice! środa, 01 maja 2024 cloner
31 Iskra Lasowice - Polonia II Bytom 7-0 (1-0) poniedziałek, 29 kwietnia 2024 cloner
32 Hutnik Kraków - Polonia Bytom 4-1 (3-0) niedziela, 28 kwietnia 2024 cloner
33 Sebastian Tarnowski sędzią meczu z Hutnikiem Kraków czwartek, 25 kwietnia 2024 cloner
34 Polonia II Bytom - Orzeł Bobrowniki 6-0 (1-0) czwartek, 25 kwietnia 2024 cloner
35 Info wyjazdowe: kierunek Kraków! wtorek, 23 kwietnia 2024 cloner
36 Polonia II Bytom - GKS Andaluzja Piekary Śląskie 1-3 (1-2) poniedziałek, 22 kwietnia 2024 cloner
37 Polonia Bytom - KKS 1925 Kalisz 1-1 (0-0) sobota, 20 kwietnia 2024 cloner
38 Karol Iwanowicz sędzią meczu z KKS-em Kalisz czwartek, 18 kwietnia 2024 cloner
39 Nadzieja Bytom - Polonia II Bytom 2-1 (0-0) poniedziałek, 15 kwietnia 2024 cloner
40 Stomil Olsztyn - Polonia Bytom 0-1 (0-1) sobota, 13 kwietnia 2024 cloner
41 Aleksander Borowiak sędzią meczu ze Stomilem Olsztyn czwartek, 11 kwietnia 2024 cloner
42 Czy Polonia będzie musiała grać w Sosnowcu? środa, 10 kwietnia 2024 cloner
43 Polonia II Bytom - Górnik Bobrowniki Śląskie 0-5 (0-0) poniedziałek, 08 kwietnia 2024 cloner
44 Polonia Bytom - Stal Stalowa Wola 4-3 (2-2) niedziela, 07 kwietnia 2024 cloner
45 Wynik meczu ŁKS II Łódź - Polonia Bytom zweryfikowany na 0-3 piątek, 05 kwietnia 2024 cloner
46 Kornel Paszkiewicz sędzią meczu ze Stalą Stalowa Wola piątek, 05 kwietnia 2024 cloner
47 Polonia II Bytom - Unia Strzybnica 4-3 (3-1) środa, 03 kwietnia 2024 cloner
48 Info wyjazdowe: kierunek Olsztyn! wtorek, 02 kwietnia 2024 cloner
49 Nitron Krupski Młyn - Polonia II Bytom 1-2 (1-0) poniedziałek, 01 kwietnia 2024 cloner
50 ŁKS II Łódź - Polonia Bytom 0-2 (0-0) niedziela, 31 marca 2024 cloner
51 Aleksander Kozieł sędzią meczu z ŁKS-em II Łódź czwartek, 28 marca 2024 cloner
52 Polonia Bytom - Wisła Puławy 2-2 (0-1) niedziela, 24 marca 2024 cloner
53 Drużyna rezerw przekłada swoje mecze sobota, 23 marca 2024 cloner
54 Damian Gawęcki sędzią meczu z Wisłą Puławy piątek, 22 marca 2024 cloner
55 Info wyjazdowe: kierunek Łódź! czwartek, 21 marca 2024 cloner
56 Pogoń Siedlce - Polonia Bytom 3-3 (0-3) poniedziałek, 18 marca 2024 cloner
57 Damian Krumplewski sędzią meczu z Pogonią Siedlce czwartek, 14 marca 2024 cloner
58 Info wyjazdowe: kierunek Siedlce poniedziałek, 11 marca 2024 cloner
59 Borys Łysko pozostanie na rundę wiosenną w Piotrówce sobota, 09 marca 2024 cloner
60 Igor Ławrynowicz zawodnikiem Skry Częstochowa sobota, 09 marca 2024 cloner
61 Polonia Bytom - GKS Jastrzębie 0-0 piątek, 08 marca 2024 cloner
62 Marcin Bielawski sędzią meczu z GKS-em Jastrzębie czwartek, 07 marca 2024 cloner
63 Eprhaïm Nseka Lombo wypożyczony do Polonii wtorek, 05 marca 2024 cloner
64 Grzegorz Ochwat wypożyczony do Dramy Zbrosławice wtorek, 05 marca 2024 cloner
65 Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3-1 (2-0) niedziela, 03 marca 2024 cloner
66 Mateusz Anklewicz wypożyczony do Dramy Zbrosławice piątek, 01 marca 2024 cloner
67 Łukasz Norkowski piłkarzem Noteci Czarnków piątek, 01 marca 2024 cloner
68 Daniel Zieliński wypożyczony do Pniówka Pawłowice czwartek, 29 lutego 2024 cloner
69 Maciej Pelka sędzią meczu z Zagłębiem II Lubin czwartek, 29 lutego 2024 cloner
70 Rusza kolejny etap modernizacji obiektu piłkarskiego czwartek, 29 lutego 2024 cloner
71 Łukasz Zejdler wypożyczony do LKS-u Goczałkowice-Zdrój czwartek, 29 lutego 2024 cloner
72 Eryk Mirus wypożyczony do Sokoła Kleczew środa, 28 lutego 2024 cloner
73 Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 2-0 (1-0) sobota, 24 lutego 2024 cloner
74 Łukasz Piontek wypożyczony do Gwarka Tarnowskie Góry sobota, 24 lutego 2024 cloner
75 Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1 (1-0) piątek, 23 lutego 2024 cloner
76 Karol Wójcik sędzią meczu z Radunią Stężyca czwartek, 22 lutego 2024 cloner
77 Łukasz Piontek trafi do Gwarka Tarnowskie Góry? poniedziałek, 19 lutego 2024 cloner
78 Igor Ławrynowicz blisko Skry Częstochowa niedziela, 18 lutego 2024 cloner
79 Eryk Mirus blisko Sokoła Kleczew sobota, 17 lutego 2024 cloner
80 Polonia Bytom - Skra Częstochowa 2-2 (1-1) sobota, 17 lutego 2024 cloner
81 Łukasz Zejdler blisko LKS-u Goczałkowic piątek, 16 lutego 2024 cloner
82 Paweł Horożaniecki sędzią meczu ze Skrą Częstochowa piątek, 16 lutego 2024 cloner
83 Polonię zasilą zawodnicy z Afryki? piątek, 16 lutego 2024 cloner
84 Bartosz Farbiszewski wypożyczony do Polonii piątek, 16 lutego 2024 cloner
85 Sparing: Polonia Bytom vs Unia Turza Śląska 4-1 (1-0) niedziela, 11 lutego 2024 cloner
86 Sparing: Polonia Bytom vs Piast Gliwice 1-1 (1-1) niedziela, 11 lutego 2024 cloner
87 Łukasz Juchnik dołączył do sztabu pierwszego zespołu sobota, 10 lutego 2024 cloner
88 Lucjan Zieliński na dłużej w Polonii piątek, 09 lutego 2024 cloner
89 Mateusz Młynarczyk zawodnikiem Zawiszy Bydgoszcz piątek, 09 lutego 2024 cloner
90 Eryk Mirus na liście transferowej Polonii środa, 07 lutego 2024 cloner
91 Łukasz Norkowski testowany w Noteci Czarnków środa, 07 lutego 2024 cloner
92 Sparing: Polonia Bytom vs Zagłębie Sosnowiec 1-0 (1-0) wtorek, 06 lutego 2024 cloner
93 Kamil Siudak włączony do kadry pierwszego zespołu niedziela, 04 lutego 2024 cloner
94 Sparing: Polonia Bytom vs Podhale Nowy Targ 1-1 (1-0) sobota, 03 lutego 2024 cloner
95 Sparing: Polonia Bytom vs Sandecja Nowy Sącz 3-1 (2-1) sobota, 03 lutego 2024 cloner
96 Sebastian Steblecki piłkarzem Polonii sobota, 03 lutego 2024 cloner
97 Patryk Romanowski wypożyczony do Polonii czwartek, 01 lutego 2024 cloner
98 Polonia Bytom zainteresowana Bartoszem Farbiszewskim czwartek, 01 lutego 2024 cloner
99 Kolejna korekta w planie sparingów środa, 31 stycznia 2024 cloner
100 Jakub Pochcioł wypożyczony do Polonii wtorek, 30 stycznia 2024 cloner
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
Strona 1 z 49