/p>

Polonia Bytom - Zagłębie II Lubin 3-1 (2-0)
Wpisany przez cloner   
niedziela, 03 marca 2024 14:48

W rozegranym wczoraj meczu 22. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrała u siebie z Zagłębiem II Lubin 3-1 (2-0). Dla niebiesko-czerwonych bramkę już w 2 minucie strzelił Tomasz Gajda, w 12 minucie bramkę samobójczą strzelił Kacper Lepczyński, na 3-0 w 83 minucie podwyższył Dawid Wolny, natomiast w 85 minucie wynik ustalił na 3-1 Jan Dorożko. Brawa dla drużyny za kolejne zwycięstwo. 

Więcej…
 
Mateusz Anklewicz wypożyczony do Dramy Zbrosławice
Wpisany przez cloner   
piątek, 01 marca 2024 14:00

18-letni pomocnik Mateusz Anklewicz został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Polonii Bytom do IV-ligowej Dramy Zbrosławice - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej witryny www. Jesienią Anklewicz był wypożyczony do III-ligowego Gwarka Tarnowskie Góry, w barwach którego wystąpił w 5 ligowych spotkaniach. naszemu wychowankowi życzymy powodzenia wiosną! 

Więcej…
 
Łukasz Norkowski piłkarzem Noteci Czarnków
Wpisany przez cloner   
piątek, 01 marca 2024 10:31

Jak udało nam się ustalić, 23-letni pomocnik Łukasz Norkowski, który był wystawiony przez klub na tzw. "listę transferową" rozwiązał w ostatnich dniach swój dotychczasowy kontrakt z Polonią Bytom. Jako "wolny zawodnik" mógł związać się umową z klubem, z którym trenował już od kilku tygodni, mianowicie z III-ligowym MKS-em Noteć Czarnków. Dla "Królowej Śląska" Norkowski rozegrał 22 ligowe spotkania (z czego 5 w II lidze), za grę w Polonii dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Więcej…
 
Daniel Zieliński wypożyczony do Pniówka Pawłowice
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 22:02

18-letni obrońca Daniel Zieliński został do końca obecnego sezonu wypożyczony z Polonii Bytom do III-ligowego GKS-u Pniówek Pawłowice. Daniel, który jest wychowankiem "Królowej Śląska", nie zdążył jeszcze zadebiutować w ligowym spotkaniu w niebiesko-czerwonych barwach, ma za sobą natomiast występy w pierwszym zespole w spotkaniach okręgowego Pucharu Polski w poprzednim sezonie. Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia wiosną!

Więcej…
 
Maciej Pelka sędzią meczu z Zagłębiem II Lubin
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 17:32

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 22. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 1-4 marca. Na sobotni mecz Polonii Bytom z Zagłębiem II Lubin oddelegowany został 34-letni arbiter z Poznania, pan Maciej Pelka. Początek mecz o godzinie 17:00.

Więcej…
 
Rusza kolejny etap modernizacji obiektu piłkarskiego
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 13:13

W miniony poniedziałek miejscy radni podjęli decyzję o zabezpieczeniu 18,5 mln złotych na poczet realizacji kolejnego etapu inwestycji przy ul. Piłkarskiej, z której na co dzień korzysta m.in. pierwszy zespół Polonii Bytom. W ramach przedsięwzięcia planuje się wybudowanie zadaszonych trybun na nie mniej niż 1024 miejsc siedzących wraz z infrastrukturą, wykończenie I i II piętra budynku zaplecza sportowego z funkcją socjalno-administracyjną oraz dostawę i montaż windy. Sprawa otrzymała natychmiastowy bieg, już dzisiaj zostało wszczęte postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem jest: „Modernizacja i rozbudowa zespołu boisk treningowych wraz z zapleczem socjalnym - Faza III i Faza IV”.

Więcej…
 
Eryk Mirus wypożyczony do Sokoła Kleczew
Wpisany przez cloner   
środa, 28 lutego 2024 10:38

20-letni bramkarz Eryk Mirus został wypożyczony do końca obecnego sezonu z Polonii Bytom do III-ligowego Sokoła Kleczew - poinformował bytomski klub za pośrednictwem oficjalnej strony www. W obecnym sezonie Mirus rozegrał 14 ligowych spotkań.

Więcej…
 
Łukasz Piontek wypożyczony do Gwarka Tarnowskie Góry
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 lutego 2024 11:03

Potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku dni, 18-letni pomocnik Polonii Bytom Łukasz Piontek został do końca obecnego sezonu wypożyczony do III-ligowego Gwarka Tarnowskie Góry - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej witryny www. W obecnym sezonie Piontek rozegrał zaledwie 4 ligowe spotkania, dlatego razem ze sztabem szkoleniowym uznano, że najlepiej będzie najbliższe pół roku spędzić w klubie z niższej ligi. Naszemu wychowankowi życzymy powodzenia!

Więcej…
 
Karol Wójcik sędzią meczu z Radunią Stężyca
Wpisany przez cloner   
czwartek, 22 lutego 2024 15:23

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 21. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 23-25 lutego. Na piątkowy mecz Polonii Bytom z Radunią Stężyca oddelegowany został 27-letni arbiter z Siedlce, pan Karol Wójcik. Początek jutrzejszego spotkania o godzinie 18:30.

Więcej…
 
Łukasz Zejdler wypożyczony do LKS-u Goczałkowice-Zdrój
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 lutego 2024 10:07

31-letni obrońca Polonii Bytom Łukasz Zejdler został wypożyczony do końca obecnego sezonu do III-ligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Doświadczony zawodnik, który w rundzie jesiennej rozegrał dla niebiesko-czerwonych 12 ligowych spotkań, został już przez nowy klub zgłoszony do rozgrywek III ligi. Życzymy powodzenia! 

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 2-0 (1-0)
Wpisany przez cloner   
sobota, 24 lutego 2024 14:14

W rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała u siebie z czwartoligową Dramą Zbrosławice 2-0 (1-0). Dla niebiesko-czerwonych bramki zdobyli: Filip Żagiel w 37 minucie oraz Dawid Wolny w 42 minucie spotkania. Sparing trwał 2 x 40 minut. W barwach Polonii wystąpiło kilku zawodników rezerw, Bartosz Maśnica, Przemysław Chudecki, Maciej Mirowski i Miłosz Szubert oraz testowany Kongijczyk Ephraim Nseka Lombo.

Więcej…
 
Polonia Bytom - Radunia Stężyca 2-1 (1-0)
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 lutego 2024 21:31

W zakończonym przed kilkoma minutami meczu 21. kolejki piłkarskiej II ligi, Polonia Bytom wygrywa u siebie z Radunią Stężyca 2-1 (1-0)! Dla zespołu Łukasza Tomczyka gole dziś strzelali: Kamil Wojtyra w 7 minucie (z rzutu karnego) oraz Tomasz Gajda w 50 minucie, natomiast dla gości honorowe trafienie zanotował w 70 minucie Mateusz Kuzimski (z rzutu karnego). Napastnik gości mógł mieć w tym spotkaniu ustrzelony dublet, lecz w pierwszej połowie (w 24 minucie) nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Karol Szymkowiak). Brawa dla drużyny za ważne punkty!

Więcej…
 
Łukasz Piontek trafi do Gwarka Tarnowskie Góry?
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 19 lutego 2024 14:47

Jak udało nam się ustalić, 18-letni pomocnik Polonii Bytom Łukasz Piontek jest przymierzany do III-ligowego Gwarka Tarnowskie Góry. W obecnym sezonie nasz wychowanek rozegrał zaledwie 4 ligowe spotkania, natomiast ostatni występ w sparingu w niebiesko-czerwonych barwach zaliczył przeciwko Wieczystej Kraków niecały miesiąc temu, spodziewać się można zatem transferu czasowego do zespołu z niższej ligi.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 5 z 377