/p>

Sparing: Polonia Bytom vs Piast Strzelce Opolskie 1-0 (0-0)
Wpisany przez cloner   
sobota, 17 lutego 2018 13:52

W rozegranym dziś meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała u siebie z innym czwartoligowcem, Piastem Strzelce Opolskie 1-0 (0-0). Jedyną bramkę dla bytomian strzelił w 90 minucie meczu Szymon Wojtkowiak. Spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szombierkach.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom - KS Krapkowice 2-1 (0-0)
Wpisany przez cloner   
niedziela, 11 lutego 2018 17:23

W rozegranym wczoraj, czwartym tej zimy meczu sparingowym, Polonia Bytom wygrała 2-1 (0-0) z innym czwartoligowcem, z grupy opolskiej, KS-em Krapkowice. Dla gości bramkę w 55 minucie strzelił w 57 minucie Jakub Pindral, w 70 minucie wyrównał Krzysztof Hałgas, a wynik ustalił w 88 minucie spotkania Bartosz Giełażyn.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs MKS Kluczbork 1-1 (1-1)
Wpisany przez cloner   
środa, 07 lutego 2018 13:32

W rozegranym dzisiaj - trzecim już tej zimy - meczu sparingowym, Polonia Bytom zremisowała u siebie z drugoligowym MKS-em Kluczbork 1-1 (1-1). W 20 minucie gola dla gości strzelił Hubert Antkowiak, wyrównał i zarazem ustalił wynik spotkania w 44 minucie Marcin Lachowski.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2
Wpisany przez cloner   
sobota, 03 lutego 2018 13:18

W drugim meczu sparingowym tej zimy, Polonia Bytom przegrała u siebie z III-ligowym Pniówkiem Pawłowice Śląskie 1-2. Jedyna gola dla niebiesko-czerwonych strzelił w 3 minucie Hubert Tylec. Dla gości gole strzelali Rafał Adamek i Dawid Morcinek.

Więcej…
 
Bartosz Giełażyn i Krzysztof Hałgas nowymi zawodnikami Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 02 lutego 2018 18:26

Półroczne kontrakty z Polonią Bytom podpisała dwójka nowych graczy, 27-letni pomocnik Krzysztof Hałgas, występujący ostatnio w III-ligowej Sole Oświęcim oraz 23-letni napastnik Bartosz Giełażyn, poprzednio gracz rezerw Jagiellonii Białystok, ostatnie pół roku pozostawał bez klubu. W umowach obydwu graczy widnieje klauzula, w przypadku awansu do III ligi, zostanę one automatycznie przedłużone.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Ruch Radzionków 1-2 (1-1)
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 stycznia 2018 13:07

W rozegranym dzisiaj pierwszym tej zimy meczu sparingowym, Polonia Bytom przegrała z Ruchem Radzionków 1-2 (1-1). Dla Polonii gola strzelił w 32 minucie Hubert Tylec, w 44 minucie wyrównał Robert Wojsyk, natomiast w 88 minucie wynik ustalił Andrzej Piecuch. Jak widać, byli piłkarze niebiesko-czerwonych nas pogrążyli. Co prawda to tylko sparing i początek przygotowań do rundy wiosennej to jednak po takim wyniku doskonale wszyscy wiemy, ile nam brakuje żeby w czerwcu móc się cieszyć z awansu do III ligi. Do boju Polonia!

Więcej…
 
Peter Bašista piłkarzem Stali Rzeszów
Wpisany przez cloner   
środa, 24 stycznia 2018 10:06

Występujący jeszcze w poprzednim sezonie w II lidze w Polonii Bytom 32-letni obrońca Peter Bašista wiosną sezonu 2017/2018 będzie zawodnikiem III-ligowej Stali Rzeszów. Jesienią pozostał bez klubu. Dla Polonii rozegrał 9 ligowych spotkań.

Więcej…
 
Marcin Radzewicz piłkarzem Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 12 stycznia 2018 22:33

37-letni pomocnik Marcin Radzewicz został nowym zawodnikiem IV-ligowej Polonii Bytom - poinformował w serwisie Twitter dziennikarz Michał Zichlarz. Były już zawodnik GKS-u Tychy podpisał z "Królową Śląska" półroczny kontrakt. Witamy z powrotem "Radzę" w Bytomiu i życzymy powodzenia.

Więcej…
 
98. Urodziny Królowej Śląska
Wpisany przez cloner   
czwartek, 04 stycznia 2018 09:30

Dzisiaj są Twoje urodziny i wszystkie życzenia spełnimy - chcielibyśmy bardzo, aby tak się stało. NIGDY NIE ZGINIE, POLONIA NIGDY NIE ZGINIE!!!

 
Polonia Bytom uratowana
Wpisany przez cloner   
środa, 24 stycznia 2018 10:19

Pod koniec grudnia informowaliśmy, że Rada Miejska podjęła uchwałę, która miała rozpocząć likwidację spółki Bytomski Sport, która od pół roku opiekuje się pierwszą drużyną Polonii Bytom występującej obecnie w IV lidze. Minął niecały miesiąc i dotarła nas - po długiej walce - piękna informacja, część radnych zmieniła zdanie, zostali przekonani że usunięcie Polonii Bytom z piłkarskiej mapy kraju to ogromny błąd, za co im dziękujemy. Polonia Bytom uratowana! Warto dodać, że poza brakiem likwidacji spółki, na poniedziałkowej sesji RM udało się również przegłosować budowę kompleksu sportowego w Bytomiu!

Więcej…
 
Polonia wznowiła treningi
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 15 stycznia 2018 15:29

Dzisiaj pierwszy zespół Polonii Bytom wznowił treningi przed rundą wiosenną sezonu 2017/2018. Drużyna prowadzona przez Jacka Trzeciaka pierwsze ćwiczenia rozpoczęła o godzinie 11:00, na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szombierkach. Wśród trenujących dzisiaj nie było jeszcze Marcina Radzewicza, ale... w miniony piątek wziął już udział w testach wytrzymałościowych drużyny. Tej zimy niebiesko-czerwoni rozegrają kilka sparingów, pierwszy już 3 lutego z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Początek rundy wiosennej 17 marca.

Więcej…
 
Hubert Tylec na testach w GKS-ie Bełchatów
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 08 stycznia 2018 12:46

23-letni pomocnik Polonii Bytom Hubert Tylec, od dzisiaj będzie trenował z II-ligowym GKS-em Bełchatów. Testy pochodzącego z Dąbrowy Górniczej zawodnika mają potrwać aż dwa tygodnie. W rundzie jesiennej Tylec strzelił dla Polonii 4 gole. 

Więcej…
 
Bytomski Sport do likwidacji!
Wpisany przez cloner   
piątek, 29 grudnia 2017 12:35

Rada Miejska w Bytomiu podjęła uchwałę, która likwiduje Bytomski Sport! Spółka, która została powołana kilka lat temu m.in. do budowy nowego stadionu oraz lodowiska dla Polonii Bytom, ma zostać rozwiązana do 30 czerwca. Przypominamy że spółka ta pod sobą ma również pierwszą drużynę Polonii Bytom grającą w IV lidze oraz wszystkie grupy młodzieżowe. Co to oznacza dla Polonii? Radni chcą, żeby drużyna wróciła pod skrzydła spółki "KS Polonia Bytom SA", która jest zadłużona na wiele milionów i obecnie jest w stanie upadłości. Informujemy bytomskich radnych, którzy chyba zielonego pojęcia nie mają o tym nad czym głosowali (ew. zrobili to celowo, na złość prezydentowi po nieudanym referendum), że powrót drużyny pod poprzednią spółkę to powrót do ogromnych długów, ogromnej ilości minusowych punktów, w tym również kar od FIFA. Czy radni zdają sobie w ogóle z tego sprawę?

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 12 z 300