/p>

Bartłomiej Setlak testowany w Gwardii Koszalin
Wpisany przez cloner   
czwartek, 06 lipca 2017 18:01

26-letni pomocnik Bartłomiej Setlak, który w poprzednim sezonie był zawodnikiem Polonii Bytom, jest obecnie testowany w Gwardii Koszalin - poinformowała oficjalna strona internetowa beniaminka drugiej ligi. W poprzednim sezonie Setlak wystąpił w 15 ligowych spotkaniach.

Więcej…
 
ŚlZPN dokonał podziału IV ligi na dwie grupy
Wpisany przez cloner   
czwartek, 06 lipca 2017 07:24

Wczoraj Śląski Związek Piłki Nożnej dokonał podziału grup w IV lidze oraz w tzw. "okręgówce". Na liście zespołów próżno niestety szukać Polonii Bytom, która o dokooptowanie do jednej z grup IV ligi dopiero się ubiega i cały czas czeka na decyzję ze strony ŚlZPN.

Więcej…
 
Przemysław Szkatuła piłkarzem Motoru Lublin
Wpisany przez cloner   
środa, 05 lipca 2017 08:47

24-letni Przemysław Szkatuła, który występował w rundzie wiosennej minionego sezonu w Polonii Bytom został nowym zawodnikiem III-ligowego Motoru Lublin. Szkatuła wiosną dla Polonii rozegrał 9 ligowych spotkań i niestety doznał kontuzji. Dziękujemy za grę i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Więcej…
 
Krzysztof Bochnia tylko prezesem Bytomskiego Sportu
Wpisany przez cloner   
środa, 05 lipca 2017 08:33

Wczoraj za serwisem Bytom.Naszemiasto.pl poinformowaliśmy, że Jakub Snochowski zrezygnował z prezesowania zarówno w Polonii Bytom, jak i spółce Bytomski Sport, a na stanowiskach zastąpił go Krzysztof Bochnia. Katowicki "Sport" dzisiaj informuje jednak, że pan Bochnia został prezesem jedynie w spółce Bytomski Sport. Zapewne gdyby redakcja serwisu Olimpijska2.pl została zaproszona na konferencję prasową, która była ponoć zorganizowana w Biurze Promocji Bytomia, wtedy moglibyśmy przekazać informacje sprawdzone, tak się niestety nie stało.

Więcej…
 
Krzysztof Bochnia nowym prezesem Polonii Bytom
Wpisany przez cloner   
wtorek, 04 lipca 2017 13:10

30-letni Krzysztof Bochnia został nowym prezesem Polonii Bytom, zastąpi na tym stanowisku Jakuba Snochowskiego, który złożył rezygnacje z pełnionej funkcji - taką informację przekazano na dzisiejszej konferencji prasowej zorganizowanej w Biurze Promocji Bytomia. Nowy prezes Polonii ma wykształcenie prawnicze, jest magistrem prawa oraz filologii angielskiej, a w poprzednim roku ukończył program studiów doktoranckich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

Więcej…
 
Michał Szal testowany w Rozwoju Katowice
Wpisany przez cloner   
wtorek, 04 lipca 2017 07:17

22-letni obrońca Polonii Bytom Michał Szal od wczoraj testowany jest przed Rozwój Katowice - poinformowała oficjalna strona internetowa drugoligowca. W poprzednim sezonie Szal rozegrał 16 spotkań dla Polonii, w których.. strzelił jedną bramkę samobójczą oraz raz nie wykorzystał rzutu karnego. 

Więcej…
 
Sebastian Pączko będzie testowany w Warcie Poznań
Wpisany przez cloner   
niedziela, 02 lipca 2017 14:21

24-letni pomocnik Polonii Bytom Sebastian Pączko od jutra będzie testowany przez II-ligową Wartę Poznań. Poprzedni sezon Pączko spędził na wypożyczeniu w III-ligowym Sokole Ostróda, dla którego wystąpił w 31 meczach, strzelił w nich 8 bramek.

Więcej…
 
„Bytomski Sport” sp. z o.o. nowym członkiem PZPN-u
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 czerwca 2017 09:00

Wczoraj zarząd Śląskiego ZPN-u przyjął w poczet swych członków „Bytomski Sport” sp. z o.o. - taką informację podał dzisiaj dziennik "Sport". Jest to nowy podmiot który będzie zastępował KS Polonia Bytom SA najprawdopodobniej w najbliższych latach. Nie ma jak na razie decyzji, w której lidze zespół będzie występował, do wyboru są dwie: IV liga oraz B Klasa, decyzja należy do zarządu Śląskiego ZPN-u.

Więcej…
 
Michał Szal testowany w MKS-ie Kluczbork
Wpisany przez cloner   
środa, 28 czerwca 2017 08:20

22-letni obrońca Michał Szal od dzisiaj ma być testowany w II-ligowym MKS-ie Kluczbork. W minionym sezonie, wychowanek Ruchu Chorzów rozegrał dla Polonii Bytom 16 ligowych spotkań.

Więcej…
 
Polonia Bytom wznowiła zajęcia
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 03 lipca 2017 13:05

Dzisiaj po godzinie 10:00 pierwszy zespół Polonii Bytom zjawił się przy ul. Olimpijskiej na pierwszym treningu przed sezonem 2017/2018. Wśród trenujących byli zarówno zawodnicy grający w Bytomiu w poprzednim sezonie, jak i juniorzy. Nadal nie ma jeszcze jednak żadnej potwierdzonej informacji, w której lidze i pod jaką nazwą w przyszłym sezonie niebiesko-czerwoni będą występować.

Więcej…
 
Dawid Gargasz będzie sprawdzany przez Legionovię
Wpisany przez cloner   
niedziela, 02 lipca 2017 14:02

20-letni bramkarz Polonii Bytom Dawid Gargasz od jutra przebywać będzie na testach w II-ligowej Legionovii Legionowo. W poprzednim sezonie wychowanek Polonii był wypożyczony do III-ligowej Soły Oświęcim, dla której zagrał 23 ligowe spotkania.

Więcej…
 
Matko Perdijić w Zagłębiu Sosnowiec
Wpisany przez cloner   
środa, 28 czerwca 2017 13:18

35-letni bramkarz Matko Perdijić został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec - poinformowała oficjalna strona internetowa pierwszoligowca. Matko w zeszłym sezonie rozegrał dla Polonii Bytom 21 ligowych spotkań, będąc pewnym punktem zespołu. Za grę serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia!

Więcej…
 
Wielu graczy odchodzi z Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 czerwca 2017 10:58

Sezon 2016/2017 dawno zakończony, sezon 2017/2018 zbliża się wielkimi krokami, niestety nie wiadomo jeszcze, w której lidze Polonia Bytom będzie występować w najbliższych rozgrywkach. Wiemy natomiast, którym zawodnikom kończą się umowy i na pewno ich już nie zobaczymy przy ul. Olimpijskiej. Z informacji, z których udało nam się zgromadzić pewne jest, że z dniem 30 czerwca kontrakty kończą się następującym zawodnikom: Matko Perdijić, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła, Kamil Włodyka, Adam Varadi. 30 czerwca kończą się również wypożyczenia kilku graczom: Daniel Barbus, Jakub Żmuda, Jakub Kuzdra, Sławomir Musiolik. Wielce prawdopodobne, że lista ta powinna być o wiele dłuższa, informujemy jednak tylko o tych, co do których mamy pewność. Wszystkim dziękujemy za grę w Polonii i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. PS kilka nazwisk chętnie widzielibyśmy w Polonii w przyszłym sezonie, ale to już robota dla działaczy.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 20 z 300