/p>

Michał Szal testowany w Rozwoju Katowice
Wpisany przez cloner   
wtorek, 04 lipca 2017 08:17

22-letni obrońca Polonii Bytom Michał Szal od wczoraj testowany jest przed Rozwój Katowice - poinformowała oficjalna strona internetowa drugoligowca. W poprzednim sezonie Szal rozegrał 16 spotkań dla Polonii, w których.. strzelił jedną bramkę samobójczą oraz raz nie wykorzystał rzutu karnego. 

Więcej…
 
Polonia Bytom wznowiła zajęcia
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 03 lipca 2017 14:05

Dzisiaj po godzinie 10:00 pierwszy zespół Polonii Bytom zjawił się przy ul. Olimpijskiej na pierwszym treningu przed sezonem 2017/2018. Wśród trenujących byli zarówno zawodnicy grający w Bytomiu w poprzednim sezonie, jak i juniorzy. Nadal nie ma jeszcze jednak żadnej potwierdzonej informacji, w której lidze i pod jaką nazwą w przyszłym sezonie niebiesko-czerwoni będą występować.

Więcej…
 
Sebastian Pączko będzie testowany w Warcie Poznań
Wpisany przez cloner   
niedziela, 02 lipca 2017 15:21

24-letni pomocnik Polonii Bytom Sebastian Pączko od jutra będzie testowany przez II-ligową Wartę Poznań. Poprzedni sezon Pączko spędził na wypożyczeniu w III-ligowym Sokole Ostróda, dla którego wystąpił w 31 meczach, strzelił w nich 8 bramek.

Więcej…
 
Dawid Gargasz będzie sprawdzany przez Legionovię
Wpisany przez cloner   
niedziela, 02 lipca 2017 15:02

20-letni bramkarz Polonii Bytom Dawid Gargasz od jutra przebywać będzie na testach w II-ligowej Legionovii Legionowo. W poprzednim sezonie wychowanek Polonii był wypożyczony do III-ligowej Soły Oświęcim, dla której zagrał 23 ligowe spotkania.

Więcej…
 
„Bytomski Sport” sp. z o.o. nowym członkiem PZPN-u
Wpisany przez cloner   
czwartek, 29 czerwca 2017 10:00

Wczoraj zarząd Śląskiego ZPN-u przyjął w poczet swych członków „Bytomski Sport” sp. z o.o. - taką informację podał dzisiaj dziennik "Sport". Jest to nowy podmiot który będzie zastępował KS Polonia Bytom SA najprawdopodobniej w najbliższych latach. Nie ma jak na razie decyzji, w której lidze zespół będzie występował, do wyboru są dwie: IV liga oraz B Klasa, decyzja należy do zarządu Śląskiego ZPN-u.

Więcej…
 
Matko Perdijić w Zagłębiu Sosnowiec
Wpisany przez cloner   
środa, 28 czerwca 2017 14:18

35-letni bramkarz Matko Perdijić został nowym zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec - poinformowała oficjalna strona internetowa pierwszoligowca. Matko w zeszłym sezonie rozegrał dla Polonii Bytom 21 ligowych spotkań, będąc pewnym punktem zespołu. Za grę serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia!

Więcej…
 
Wielu graczy odchodzi z Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 czerwca 2017 11:58

Sezon 2016/2017 dawno zakończony, sezon 2017/2018 zbliża się wielkimi krokami, niestety nie wiadomo jeszcze, w której lidze Polonia Bytom będzie występować w najbliższych rozgrywkach. Wiemy natomiast, którym zawodnikom kończą się umowy i na pewno ich już nie zobaczymy przy ul. Olimpijskiej. Z informacji, z których udało nam się zgromadzić pewne jest, że z dniem 30 czerwca kontrakty kończą się następującym zawodnikom: Matko Perdijić, Peter Bašista, Przemysław Szkatuła, Kamil Włodyka, Adam Varadi. 30 czerwca kończą się również wypożyczenia kilku graczom: Daniel Barbus, Jakub Żmuda, Jakub Kuzdra, Sławomir Musiolik. Wielce prawdopodobne, że lista ta powinna być o wiele dłuższa, informujemy jednak tylko o tych, co do których mamy pewność. Wszystkim dziękujemy za grę w Polonii i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej. PS kilka nazwisk chętnie widzielibyśmy w Polonii w przyszłym sezonie, ale to już robota dla działaczy.

Więcej…
 
Nitron Krupski Młyn vs Polonia II Bytom odwołany
Wpisany przez cloner   
niedziela, 25 czerwca 2017 08:17

Wczoraj o godzinie 17:00 miał się odbyć mecz 30. kolejki piłkarskiej A Klasy, grupy Bytom, w którym zmierzyć się miały Nitron Krupski Młyn i Polonia II Bytom. Niestety spotkanie nie doszło do skutku, ponieważ z wyjazdu na spotkanie zrezygnowali zawodnicy bytomskich rezerw. Wynik meczu zostanie zapewne za kilka dni ustalony jako walkower 3-0, na korzyść gospodarzy. 

Więcej…
 
Losowanie Pucharu Polski
Wpisany przez cloner   
czwartek, 22 czerwca 2017 12:23

Dzisiaj w siedzibie PZPN odbyło się losowanie dwóch pierwszych rund szczebla centralnego Pucharu Polski. Swoich rywali poznały zespoły I i II ligi, a także zwycięzcy rozgrywek wojewódzkich. Polonia Bytom jako uczestnik II ligi w poprzednim sezonie również ma prawo udziału, bytomianie wylosowali Stal Stalową Wolę. Spotkanie zaplanowano na 15-16 lipca. Zwycięzca tej pary zagra w I rundzie PP ze zwycięzcą pary Sokół Ostróda vs Polonia Warszawa.

Więcej…
 
Michał Szal testowany w MKS-ie Kluczbork
Wpisany przez cloner   
środa, 28 czerwca 2017 09:20

22-letni obrońca Michał Szal od dzisiaj ma być testowany w II-ligowym MKS-ie Kluczbork. W minionym sezonie, wychowanek Ruchu Chorzów rozegrał dla Polonii Bytom 16 ligowych spotkań.

Więcej…
 
Jacek Trzeciak będzie nowym trenerem Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 27 czerwca 2017 11:31

Jak podaje "Życie Bytomskie", nowym trenerem Polonii Bytom ma zostać Jacek Trzeciak, do uzgodnienia umowy zostało ponoć niewiele szczegółów. Początek przygotowań nowej drużyny zaplanowano na 3 lipca. Natomiast już jutro powinniśmy się dowiedzieć, w której lidze i pod jaką nazwą Polonia Bytom występować będzie w sezonie 2017/2018.

Więcej…
 
Mateusz Harkawy wystąpił w sparingu Górnika
Wpisany przez cloner   
piątek, 23 czerwca 2017 11:44

W ostatnich kilku dniach w Zabrzu trwały testy młodych zawodników z Górnego Śląska, których zwieńczeniem był test-mecz w którym zmierzyły się rezerwy Górnika Zabrze i "Młodzież Śląskich Miast". W drugim zespole wystąpił bramkarz Polonii Bytom, 18-letni Mateusz Harkawy. Mecz zakończył się zwycięstwem młodzieży 3-0.

Więcej…
 
Andrzej Orzeszek odchodzi z Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 21 czerwca 2017 09:22

Andrzej Orzeszek, który był trenerem pierwszej drużyny Polonii Bytom od 4 października ub. r. odchodzi z klubu. Jego dotychczasowy kontrakt wygasa z dniem 30 czerwca i nie zostanie przedłużony. Jak udało nam się dowiedzieć, Orzeszek od 1 lipca ma zostać trenerem IV-ligowej Warty Zawiercie.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 13 z 292