/p>

Wojciech Mróz i Kamil Zalewski dostali wolną rękę od trenera
Wpisany przez cloner   
sobota, 28 stycznia 2017 08:28

Dwaj pomocnicy Polonii Bytom, 29-letni Wojciech Mróz oraz 27-letni Kamil Zalewski dostali od trenera Andrzeja Orzeszka wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu na rundę wiosenną obecnego sezonu. Ten sam sygnał otrzymał również powracający z wypożyczenia do Unii Racibórz, 35-letni obrońca Jacek Broniewicz

Więcej…
 
Dwaj obrońcy testowani w Bytomiu
Wpisany przez cloner   
środa, 25 stycznia 2017 17:36

Na dzisiejszym treningu Polonii Bytom pojawiło się dwóch nowych zawodników, byli nimi dwaj obrońcy: 31-letni Słowak Peter Bašista z IV-ligowego TJ Iskra Borcice oraz 24-letni Błażej Cyfert z Rakowa Częstochowa.

Więcej…
 
Czeski pomocnik na testach w Polonii
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 19:01

29-letni Czech Václav Ježdík będzie od jutra testowany w Polonii Bytom. Były zawodnik m.in. FC Baník Ostrava czy FK Teplice, jesienią obecnego sezonu pozostawał bez klubu. Wiosną sezonu 2015/2016 rozegrał 5 spotkań na wypożyczeniu w słowackim FO ŽP Šport Podbrezová. W swojej dotychczasowej karierze rozegrał ponad 60 spotkań w czeskiej ekstraklasie, grając m.in. w FK Bohemians Prague czy FK Teplice. Doświadczony czeski piłkarz może występować zarówno jako defensywny pomocnik, jak i po bokach defensywy.

Więcej…
 
Sebastian Pączko na testach w klubach I ligi
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 15:25

Niespełna 24-letni pomocnik Sebastian Pączko, który na cały sezon 2016/2017 został wypożyczony z Polonii Bytom do III-ligowego Sokoła Ostróda w przerwie zimowej próbuje swoich sił na testach w klubach z I ligi. W miniony weekend Pączko zagrał w sparingu w barwach MKS-u Kluczbork, natomiast w tym tygodniu ma przebywać na testach w Stomilu Olsztyn. Pochodzący z Zabrza zawodnik w rundzie jesiennej rozegrał 16 spotkań na czwartoligowym poziomie, strzelił w nich 5 bramek dla Sokoła.

Więcej…
 
Visar Braha - sylwetka testowanego napastnika
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 23 stycznia 2017 12:38

W sobotnim meczu sparingowym z Zagłębiem Sosnowiec, w drużynie Polonii Bytom wystąpiło kilku testowanych zawodników, wśród nich pochodzący z Kosowa, ale mający również niemiecki paszport 29-letni napastnik Visar Braha. Urodzony w Prištinie (wtedy Jugosławia) zawodnik w rundzie jesiennej występował w niemieckim 1. FC Frankfurt (NOFV-Oberliga). Poniżej przybliżymy jego sylwetkę.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs MKS Trzebinia/Siersza 3-0
Wpisany przez cloner   
sobota, 21 stycznia 2017 14:19

W drugim dzisiejszym meczu sparingowym Polonia Bytom pewnie wygrała z trzecioligowym MKS-em Trzebinia/Siersza 3-0 (2-0). Bramki dla zespołu prowadzonego przez Andrzeja Orzeszka strzelali: Jakub Zdrzałek w 9 minucie, Bartłomiej Setlak w 14 minucie oraz Takesure Chinyama w 70 minucie meczu.

Więcej…
 
Polonia Bytom ukarana odjęciem czterech punktów
Wpisany przez cloner   
czwartek, 19 stycznia 2017 08:40

Polonia Bytom po raz kolejny została ukarana przez Komisję ds. Licencji Klubowych PZPN odebraniem czterech punktów w bieżącym sezonie rozgrywkowym - poinformował na Twitterze Fredy Fürst z Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN. Polonia już wcześniej została ukarana odebraniem czterech punktów za niespełnienie wymogów licencyjnych. Po dzisiejszej decyzji dorobek Polonii Bytom to 10 pkt.

Więcej…
 
Sparing: Górnik II Zabrze vs Polonia Bytom 2-4 (2-1)
Wpisany przez cloner   
sobota, 14 stycznia 2017 22:51

Dzisiejszego popołudnia Polonia Bytom rozegrała pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego do rundy wiosennej obecnego sezonu. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Orzeszka wygrała na wyjeździe 4-2 (1-2) z III-ligowym Górnikiem II Zabrze. Dwie bramki strzelił dla bytomian Sławomir Musiolik, pozostałe dwie strzelili zawodnicy testowani. W spotkaniu sprawdzanych było wielu zawodników, w tym m.in. 19-letni pomocnik Michał Trąbka, obecnie Legia II Warszawa.

Więcej…
 
Kolejni testowani w Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 11 stycznia 2017 17:09

Sztab szkoleniowy Polonii Bytom testuje kolejnych zawodników pod kątem przydatności do gry w rundzie wiosennej w pierwszym zespole. Nową twarzą wśród trenujących piłkarzy jest 24-letni pomocnik Mateusz Lebek, ostatnio grający w IV-ligowych Szombierkach Bytom, ponownie testowany w zespole jest 29-letni napastnik Krzysztof Zaremba, ostatnio grający w IV-ligowym LKS-ie Iskra w Kleczy Dolnej. 

Więcej…
 
Sparing: Zagłębie Sosnowiec vs Polonia Bytom 0-1 (0-1)
Wpisany przez cloner   
sobota, 21 stycznia 2017 13:06

W pierwszym meczu sparingowym dzisiejszego dnia, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z pierwszoligowym Zagłębiem Sosnowiec 1-0 (1-0). Jedyną bramkę dla zespołu Andrzeja Orzeszka strzelił w 36 minucie testowany zawodnik, Michał Trąbka, 19-letni pomocnik Legii II Warszawa. W meczu wystąpiło wielu testowanych zawodników, m.in. 26-letni pomocnik Narciel Mbuku oraz 29-letni napastnik Visar Braha, obydwaj z V-ligowego niemieckiego 1.FC Frankfurt (NOFV-Oberliga Nord).

Więcej…
 
Łukasz Rylukowski na testach w Jarocie Jarocin
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 16 stycznia 2017 17:40

20-letni obrońca Polonii Bytom Łukasz Rylukowski będzie testowany przez III-ligowego Jarotę Jarocin - taką informację podał serwis 90minut.pl Wychowanek UKS Ruch Chorzów w rundzie jesiennej rozegrał 10 ligowych spotkań w niebiesko-czerwonych barwach. Jarota zajmuje obecnie 8. miejsce w III lidze (grupa II). 

Więcej…
 
Polonia Bytom blisko sprowadzenia słowackiego pomocnika
Wpisany przez cloner   
sobota, 14 stycznia 2017 01:43

Jeszcze nie tak dawno w pierwszym zespole Polonii Bytom grało - z powodzeniem - kilku Słowaków, obecnie jedynie Péter Jánosik reprezentuje kraj naszych południowych sąsiadów. Jak udało nam się dowiedzieć, słowacka kolonia ma zostać niebawem powiększona. Działacze Polonii Bytom poważnie zainteresowani są sprowadzeniem 26-letniego pomocnika, Juraja Pančíka, obecnie zawodnika ekstraklasowego FO ŽP Šport Podbrezová. W rundzie jesiennej Pančík rozegrał zaledwie 3 ligowe spotkania, dlatego jego przejście do niebiesko-czerwonych jest bardzo możliwe.

Więcej…
 
Krystian Tomaszewski odchodzi z Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 10 stycznia 2017 13:01

22-letni napastnik Krystian Tomaszewski odchodzi z Polonii Bytom. Jesienią wychowanek Unii Gniewkowo rozegrał dla niebiesko-czerwonych zaledwie 8 ligowych spotkań, łącznie przebywając na boisku niewiele ponad 130 minut, nie strzelił ani jednej bramki. Były król strzelców III ligi skrócił o połowę swoje roczne wypożyczenie z Elany Toruń i wiosną będzie walczył z żółto-niebieskimi o awans do II ligi. Za grę dziękujemy i życzymy powodzenia. 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 19 z 290