/p>

Daniel Barbus piłkarzem Podhala Nowy Targ
Wpisany przez cloner   
piątek, 11 sierpnia 2017 20:24

21-letni obrońca Daniel Barbus, który wiosną poprzedniego sezonu był wypożyczony do Polonii Bytom z Górnika Zabrze, sezon 2017/2018 spędzi w III-ligowym NKP Podhale Nowy Targ. Młodemu zawodnikowi dziękujemy za te występy w Bytomiu i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Więcej…
 
Bartłomiej Setlak piłkarzem Unii Turza Śląska
Wpisany przez cloner   
piątek, 11 sierpnia 2017 16:40

26-letni pomocnik Bartłomiej Setlak, który przez ostatnie 4,5 roku - z półroczną przerwą na grę w Nadwiślanie Góra, występował w Polonii Bytom, od sezonu 2017/2018 jest graczem III-ligowej Unii Turza Śląska. Setlak zdążył już zadebiutować w miniony weekend w nowym zespole. Za grę w Polonii serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Więcej…
 
Szymon Ignacek nowym piłkarzem Polonii
Wpisany przez cloner   
piątek, 11 sierpnia 2017 11:11

21-letni pomocnik Szymon Ignacek został nowym zawodnikiem IV-ligowej Polonii Bytom - poinformowała o tym... oficjalna strona internetowa Unii Racibórz, dotychczasowego pracodawcy zawodnika. Ignacek, który jest wychowankiem Piasta Gliwice w przeszłości reprezentował również ŁTS Łabędy.

Więcej…
 
Nowy terminarz IV ligi!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 10 sierpnia 2017 21:21

Śląski Związek Piłki Nożnej ogłosił dzisiaj nowy terminarz IV ligi, grupy II. Zmiany są spowodowane wycofaniem się z rozgrywek Concordii Knurów. Pierwsza ligowa kolejka jest bez zmian, co istotne dla Polonii Bytom, druga kolejka odbędzie się dopiero w weekend 19-20 sierpnia, a nie jak początkowo planowano 15 sierpnia. Poniżej cała rozpiska.

Więcej…
 
Concordia Knurów wycofała się z ligi!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 10 sierpnia 2017 11:38

Jak można przeczytać na oficjalnym fanpage'u Concordii Knurów, w portalu Facebook, zarząd klubu postanowił wycofać seniorską drużynę z rozgrywek Haiz IV Ligi, z powodu trudnej sytuacji finansowej. Z Concordią mieliśmy grać już w 3. kolejce, tj. 20 sierpnia. Być może z powodu wycofania się z ligi Concordii, ŚlZPN na nowo ustali terminarz Haiz IV ligi. Czekamy na rozwój wydarzeń.

Więcej…
 
Dawid Gargasz piłkarzem Soły Oświęcim
Wpisany przez cloner   
czwartek, 10 sierpnia 2017 08:43

20-letni bramkarz Dawid Gargasz rozwiązał swój kontrakt z Polonią Bytom i wczoraj podpisał roczny kontrakt z III-ligową Sołą Oświęcim. Poprzedni sezon wychowanek "Królowej Śląska" spędził na wypożyczeniu w Sole, dla której rozegrał 23 ligowe spotkania. Za grę w Bytomiu dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Więcej…
 
Zmiany w drabince PP
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 09:45

Śląski Związek Piłki Nożnej dokonał drobnych zmian w drabince Pucharu Polski podokręgu Bytom na sezon 2017/2018. W pierwszej rundzie Polonia Bytom 15 sierpnia miała się zmierzyć na wyjeździe z LKS-em Żyglin, natomiast po korekcie bytomianie dostali wolny los. Druga runda jest zaplanowana na 5 września. 

Więcej…
 
Jacek Broniewicz piłkarzem Polonii Głubczyce
Wpisany przez cloner   
niedziela, 06 sierpnia 2017 08:48

35-letni obrońca Jacek Broniewicz, który do 30 czerwca br był związany kontraktem z Polonią Bytom, a ostatnie 1,5 sezonu spędził na wypożyczeniach do innych klubów, został zawodnikiem beniaminka III ligi grupy III, Polonii Głubczyce. Doświadczony defensor zdążył już wczoraj zadebiutować w nowym klubie, rozegrał 90 minut w spotkaniu przeciwko BKS Stal Bielsko-Biała.

Więcej…
 
Puchar Polski: zagramy z LKS-em Żyglin
Wpisany przez cloner   
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:25

Jak podaje oficjalna strona internetowa Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie rozgrywek Pucharu Polski podokręgu Bytom. Polonia Bytom widnieje oczywiście w rozpisce pod nazwą "Bytomski Sport Sp. z o.o.", jej rywalem w 1. rundzie będzie LKS Żyglin Miasteczko Śląskie. Spotkanie zaplanowane jest na 15 sierpnia, lecz wtedy bytomianie mają w grafiku mecz ligowy z GKS-em II Tychy, więc najprawdopodobniej mecz PP zostanie przełożony na inny termin.

Więcej…
 
Sławomir Musiolik piłkarzem Unii Turza Śląska
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 07 sierpnia 2017 13:01

20-letni pomocnik Sławomir Musiolik, który w zeszłym sezonie grał w Polonii Bytom, został nowym zawodnikiem III-ligowego LKS-u Unia Turza Śląska. Do trzecioligowca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Zagłębia Sosnowiec, z którego to z kolei był na okres jednego sezonu wypożyczony do niebiesko-czerwonych. Sławek w poprzednich rozgrywkach wystąpił we wszystkich (!!!) 34 meczach II ligi, strzelił w nich 3 bramki, za grę serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Drama Zbrosławice 4-3 (2-1)
Wpisany przez cloner   
niedziela, 06 sierpnia 2017 11:26

W rozegranym wczoraj meczu sparingowym, Polonia Bytom pokonała beniaminka Klasy okręgowej, LKS Dramę Zbrosławice 4-3 (2-1). W pierwszej połowie bramki strzelali: Michał Szal oraz Marcin Lachowski, w drugiej połowie bramkarza rywali pokonali Arkadiusz Kowalczyk i ponownie Marcin Lachowski.

Więcej…
 
Poznaliśmy ceny biletów na sezon 2017/2018
Wpisany przez cloner   
czwartek, 03 sierpnia 2017 08:55

15 lipca uruchomiliśmy na naszej stronie sondę, w której to pytaliśmy "w jakiej cenie powinien być bilet na mecz IV ligi?". Głosów oddano ponad 700, za wszystkie serdecznie dziękujemy, zdecydowanie zwyciężyły dwie opcje: 3 oraz 5 zł. I... częściowo wyniki tej sondy będą odzwierciedlone w cenach biletów na sezon 2017/2018, które poznaliśmy wczoraj podczas spotkania Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom z prezesem spółki, panem Krzysztofem Bochnia. Normalny bilet będzie kosztował 10 złotych, natomiast ulgowy będzie w cenie 5 zł, a przysługiwać on będzie młodzieży do 18 roku życia oraz kobietom, dzieci do lat 12 będą wchodziły na spotkania IV ligi za darmo! Ponadto informujemy, że w nadchodzącym sezonie wracają... bilety papierowe! Jest to nie lada gratka dla wszystkich kolekcjonerów! Przedsprzedaż biletów będzie odbywać się w siedzibie SKK PB, natomiast w dniu meczu będą na pewno otwarte dwie kasy od ulicy Piłkarskiej. Sezon rozpoczynamy już 12 sierpnia meczem domowym z MKP Odrą Centrum Wodzisław Śląski, wszyscy na Olimp! 

Więcej…
 
Info wyjazdowe: kierunek Zabrze!
Wpisany przez cloner   
środa, 02 sierpnia 2017 11:33

13 sierpnia o godzinie 15:30 w ramach 5. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Arka Gdynia zagra na wyjeździe z Górnikiem Zabrze. Co oczywiste, w sektorze gości nie może tego dnia zabraknąć również kibiców Polonii Bytom. Koszt zapisów to 35 złotych, do Zabrza jedziemy pociągiem rejsowym, zapisy w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Klubu Polonia Bytom do 9 sierpnia

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 292