/p>

Łukasz Krakowczyk piłkarzem ROW-u Rybnik
Wpisany przez cloner   
środa, 08 lipca 2020 16:08

Przebywający na wypożyczeniu w rundzie wiosennej minionego sezonu w Polonii Bytom z Piasta Gliwice, 22-letni napastnik Łukasz Krakowczyk, najbliższe pół roku spędzi w ROW-ie Rybnik - poinformowała dzisiaj oficjalna strona internetowa trzecioligowca. Krakowczyk w Polonii rozegrał niestety tylko jedno spotkanie. 

Więcej…
 
Rozmowa z prezesem Polonii Sławomirem Kamińskim
Wpisany przez cloner   
środa, 08 lipca 2020 09:00

Przerwa pomiędzy rozgrywkami to tzw. "sezon ogórkowy" i sprzyja zwykle plotkom o ewentualnych transferach z i do klubu oraz dyskusji na tematy pozasportowe. Plotkami redakcja serwisu Olimpijska2.pl stara się nie zajmować zbyt często, dlatego my skupiliśmy się właśnie na tym drugim punkcie. Od końca listopada 2018 roku prezesem Polonii Bytom jest pan Sławomir Kamiński, z racji że jesteśmy jedynym w zasadzie nieoficjalnym serwisem internetowym informującym o wszystkim, co się dzieje wokół "Królowej Śląska", otrzymaliśmy możliwość przeprowadzenia wywiadu ze sternikiem bytomian. I z tego miejsca informujemy, że wywiad przeprowadzono drogą elektroniczną, prezes klubu otrzymał od nas 9 konkretnych pytań, na które poprosiliśmy o odpowiedzi w ciągu jednego tygodnia i... tak też się stało, za co dziękujemy, w imieniu swoim i wszystkich kibiców czytających regularnie nasz serwis. Poniżej prezentujemy zapis.

Więcej…
 
Polonia Bytom wznowiła treningi
Wpisany przez cloner   
wtorek, 07 lipca 2020 11:05

Wczoraj o godzinie 16:30 pierwszy zespół Polonii Bytom rozpoczął przygotowania do sezonu 2020/2021. Podczas inaugurującego treningu, podopieczni Kamila Rakoczego przechodzili testy szybkościowe i skocznościowe. Zajęcia odbyły się przy ul. Olimpijskiej. 

Więcej…
 
Maciej Wierzbicki jest sprawdzany w Szczakowiance Jaworzno
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 06 lipca 2020 15:40

29-letni bramkarz Maciej Wierzbicki, któremu z dniem 30 czerwca wygasł kontrakt z Polonią Bytom, przebywa obecnie na testach w beniaminku Haiz IV ligi, Szczakowiance Jaworzno. W minioną sobotę czwartoligowiec rozegrał sparing z Unią Ząbkowice, były golkiper m.in. GKS-u Katowice rozegrał w nim 70 minut.

Więcej…
 
Poznaliśmy terminarz na sezon 2020/2021
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 06 lipca 2020 11:50

Opolski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz III grupy III ligi na sezon 2020/2021. Runda jesienna rozpocznie się 1 sierpnia, a zakończy 29 listopada. W terminarzu przewidziano jedno wolne miejsce dla jednego ewentualnego spadkowicza z II ligi. Wiele jednak wskazuje na to, że Polonia Bytom rozpocznie rozgrywki 8 siernia, gdyż w pierwszej kolejce może pauzować. Poniżej pełny terminarz rundy jesiennej.

Więcej…
 
Zmiany w planie przygotowawczym do nowego sezonu
Wpisany przez cloner   
piątek, 03 lipca 2020 13:17

Jak poinfomował dzisiaj klub, za pośrednictwem oficjalnej strony www, dokonano drobnych zmian w planie przygotowań pierwszej drużyny Polonii Bytom do sezonu 2020/2021. Pierwszy sparing podopieczni Kamila Rakoczego rozegrają już 9 lipca z Dramą Zbrosławice, natomiast 25 lipca rywalem niebiesko-czerwonych będzie Stal Brzeg, a nie Warta Zawiercie. Możliwy jest również sparing z Bronią Radom 1 sierpnia, jego rozegranie jest uzależnione od terminarza rozgrywek III ligi. 

Więcej…
 
Patryk Krążyński i Kamil Skrzypiński wypożyczeni do innych klubów
Wpisany przez cloner   
środa, 01 lipca 2020 13:50

Jak podała dzisiaj oficjalna strona www Polonii Bytom, dwaj młodzi zawodnicy "Królowej Śląska" najbliższe co najmniej pół roku spędzą na wypożyczeniach w innych klubach naszego regionu. I tak, 17-letni bramkarz Patryk Krążyński zagra w najbliższym sezonie w LKS Orzeł Miedary, natomiast 20-letni obrońca Kamil Skrzypiński będzie kontynuować wypożyczenie w Sarmacji Będzin. Ponadto grę w piłkę zawiesił 21-letni pomocnik Marcel Czypionka, który wiosną był wypożyczony do Gwarka Ornontowice. 

Więcej…
 
Mariusz Fornalczyk zawodnikiem Pogoni Szczecin!
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2020 11:07

17-letni lewoskrzydłowy Polonii Bytom Mariusz Fornalczyk został dzisiaj nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin - poinformowała oficjalna strona internetowa przedstawiciela ekstraklasy. Wychowanek "Królowej Śląska" związał się z "Portowcami" trzyletnim kontraktem. Utalentowanemu zawodnikowi dziękujemy za dotychczasową grę w Polonii i życzymy powodzenia w ekstraklasie!

Więcej…
 
Poznaliśmy plan przygotowań do sezonu 2020/21
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2020 15:05

Od prawie miesiąca wiemy, że sezon 2020/2021 III grupy III ligi rozpocznie się 8 sierpnia, od dzisiaj znamy też szczegółowy plan przygotowań pierwszego zespołu Polonii Bytom do nowych rozgrywek. Treningi podopieczni Kamila Rakoczego wznowią 6 lipca, natomiast pierwszy mecz sparingowy rozegrają 11 lipca z drugą drużyną Rakowa Częstochowa. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę.

Więcej…
 
III liga ruszy już 1 sierpnia?
Wpisany przez cloner   
czwartek, 02 lipca 2020 09:10

Opolski Związek Piłki Nożnej, który w tym sezonie zarządza III grupą III ligi na miesiąc przed rozpoczęciem się rozgrywek sezonu 2020/2021 zmienia ramowy terminarz! Jak się okazuje, najprawdopodobniej nowy sezon rozpocznie się już 1 sierpnia(!!!), a nie jak początkowo zakładano tydzień później. Na chwilę obecną istnieją dwa warianty: start 1 sierpnia lub ewentualnie 8 sierpnia, jeśli z II ligi spadnie zespół z naszego regionu (o utrzymanie walczy Skra Częstochowa, która ma na dziś 2 pkt przewagi nad strefą spadkową). 

Więcej…
 
Pierwsze decyzje kadrowe tego lata
Wpisany przez cloner   
środa, 01 lipca 2020 12:30

Wczoraj wygasły kontrakty kilku zawodnikom pierwszej drużyny Polonii Bytom i jak podała oficjalna strona internetowa "Królowej Śląska", nie zostaną one przedłużone. Od dzisiaj zawodnikami niebiesko-czerwonych nie są już: 29-letni bramkarz Maciej Wierzbicki, 24-letni pomocnik Jakub Czajkowski, 22-letni napastnik Łukasz Krakowczyk, którego dobiegło końca wypożyczenie z Piasta Gliwice, a także 26-letni napastnik Piotr Makowski, który ostatnio przebywał na wypożyczeniu w Stali Brzeg. Za grę w Polonii dziękujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej! 

Więcej…
 
Mariusz Fornalczyk odejdzie do Pogoni Szczecin?
Wpisany przez cloner   
piątek, 26 czerwca 2020 18:20

17-letni skrzydłowy Polonii Bytom Mariusz Fornalczyk jest bliski przejścia do ekstraklasowej Pogoni Szczecin - informuje serwis internetowy PogonSportNet. Utalentowany wychowanek "Królowej Śląska" już od kilku miesięcy jest w kręgu zainteresowań kilku klubów z wyższych lig i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie popularny "Fornal" będzie występował na boiskach ekstraklasy, czego mu serdecznie życzymy.

Więcej…
 
Piłkarze Polonii Bytom rozpoczęli urlopy
Wpisany przez cloner   
piątek, 12 czerwca 2020 10:24

Niespełna miesiąc potrwają urlopy zawodników i trenerów Polonii Bytom, którzy w minioną środę odbyli ostatni trening w sezonie 2019/2020. Przygotowania do nowych rozgrywek, w sezonie 2020/2021, rozpoczną się 6 lipca

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 325