/p>

Domowy rozkład jazdy przy Frycza-Modrzewskiego
Wpisany przez cloner   
czwartek, 18 lipca 2019 07:14

Klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej opublikował dzisiaj szczegółową rozpiskę jesiennych domowych spotkań z udziałem Polonii Bytom przy ul. Frycza-Modrzewskiego, kilka spotkań odbędzie się w niedzielę, w tym również inauguracja rozgrywek, z Foto-Higieną Gać. Poniżej prezentujemy cały zestaw.

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Przemsza Siewierz 2-0 (1-0)
Wpisany przez cloner   
środa, 17 lipca 2019 19:18

W rozegranym dzisiaj trzecim meczu sparingowym tego lata, Polonia Bytom pokonała u siebie IV-ligowa Przemszę Siewierz 2-0 (1-0). Gole dla podopiecznych Kamila Rakoczego strzelali: Marcin Lachowski w 23 minucie oraz Piotr Makowski w 70 minucie spotkania. Kolejny test-mecz już w najbliższą sobotę, rywalem będzie Odra Wodzisław Śląski. 

Więcej…
 
Rozwój Katowice wycofał się z rozgrywek III ligi
Wpisany przez cloner   
środa, 17 lipca 2019 14:16

KS Rozwój Katowice wycofuje zespół z rozgrywek o mistrzostwo III ligi - możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej naszego ligowego rywala. Miejsce katowiczan zajmie najprawdopodobniej MKS Kluczbork, który był najwyżej sklasyfikowanym spadkowiczem w poprzednim sezonie III ligi, grupy III.

Więcej…
 
Zmiany, zmiany, zmiany, czyli kto odchodzi z Polonii
Wpisany przez cloner   
wtorek, 16 lipca 2019 09:57

Z dniem 30 czerwca wygasło wiele kontraktów piłkarzy, którzy byli częścią Polonii Bytom. Jedni z nich byli związani bezpośrednio z pierwszym zespołem, inni przebywali jedynie na wypożyczeniu, klub wczoraj opublikował za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej listę graczy, których w sezonie 2019/2020 nie zobaczymy w niebiesko-czerwonych barwach. Są nimi m.in. Bartosz Dyszy czy Norbert Bębenek, którym podziękował za współpracę nowy sztab szkoleniowy, ale także np. Maciej Borycka, który sam zdecydował się opuścić klub i poszukać pracodawcy w wyższych ligach. Jest również spora lista graczy, których klub będzie oferował zespołom z niższych lig na transfer czasowy, tzw. wypożyczenie. Wszystkim odchodzącym zawodnikom serdecznie dziękujemy za grę w Polonii i życzymy powodzenia w dalszej karierze sportowej!

Więcej…
 
Szymon Małecki testowany przez Polonię
Wpisany przez cloner   
niedziela, 14 lipca 2019 13:26

19-letni pomocnik Szymon Małecki od kilku dni trenuje z zespołem Polonii Bytom, wczoraj wystąpił też w sparingu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Wychowanek GKS-u Katowice ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w III-ligowym Ruchu Radzionków, dla którego rozegrał 10 spotkań. 

Więcej…
 
Sparing: Polonia Bytom vs Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0
Wpisany przez cloner   
sobota, 13 lipca 2019 10:41

W drugim test-meczu przed sezonem 2019/2020, Polonia Bytom zremisowała z ligowym rywalem, GKS-em Pniówek '74 Pawłowice Śląskie 0-0.

Więcej…
 
Sparing: LZS Piotrówka vs Polonia Bytom 2-3 (0-2)
Wpisany przez cloner   
piątek, 12 lipca 2019 20:13

W pierwszym meczu sparingowym tego lata, Polonia Bytom wygrała na wyjeździe z LZS-em Piotrówka 3-2 (2-0). Podopieczni Kamila Rakoczego wystąpili dzisiaj w mocno eksperymentalnym zestawieniu, składającym się głównie z zawodników testowanych oraz juniorów. Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelali: Norbert Bębenek, Szymon Lewicki oraz gracz testowany.

Więcej…
 
Polonia nagrodzona przez PZPN
Wpisany przez cloner   
środa, 10 lipca 2019 14:32

Sezon 2018/2019 już dawno zakończony, ale nam udało się jeszcze dotrzeć do jednego ciekawego podsumowania rozgrywek Haiz IV ligi. Otóż 3 lipca Śląski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat, w którym informuje o wynikach programu PRO JUNIOR w ww. sezonie. BS Polonia Bytom zajęła w klasyfikacji punktowej 5. miejsce, co skutkuje... otrzymaniem nagrody w wysokości 5000 zł brutto (dla zwycięzcy przeznaczono aż 35000 zł brutto). Szkoda że sam klub nie pochwalił się bdb wynikiem.

Więcej…
 
Podstawowi zawodnicy podpisali nowe umowy z klubem
Wpisany przez cloner   
środa, 10 lipca 2019 07:04

Jak poinformowała oficjalna strona www klubu, jeszcze przed pierwszym treningiem, podstawowi zawodnicy Polonii Bytom podpisali z klubem nowe kontrakty. Uczynili to: Maciej Wierzbicki, Wojciech Mróz, Łukasz Matusiak, Norbert Radkiewicz, Kamil Skrzypiński, Krzysztof Hałgas, Tomasz Pośpiech, Patryk Stefański oraz kapitan niebiesko-czerwonych Marcin Lachowski.

Więcej…
 
Saba Jikia testowany przez Polonię
Wpisany przez cloner   
sobota, 13 lipca 2019 08:14

19-letni napastnik Saba Jikia jest testowany obecnie przez Polonię Bytom. Grający w poprzednim sezonie w IV-ligowej Polonii Łaziska Górne Gruzin, wystąpił we wczorajszym meczu sparingowym z LZS-em Piotrówka i to on był strzelcem trzeciej bramki dla podopiecznych Kamila Rakoczego. Saba jest synem Mamii, świetnego przed laty piłkarza, m.in. Ruchu Chorzów czy Amiki Wronki.

Więcej…
 
Jakub Czajkowski nowym zawodnikiem Polonii
Wpisany przez cloner   
środa, 10 lipca 2019 19:56

23-letni defensywny pomocnik Jakub Czajkowski został nowym zawodnikiem Polonii Bytom - poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej. Mimo młodego wieku, wychowanek Pomologii Prószków, ma już duże piłkarskie doświadczenie, ostatnie 5 sezonów spędzil w Ruchu Zdzieszowice, dla którego na poziomie III ligi rozegrał 160 spotkań! Witamy w Bytomiu i życzymy powodzenia.

Więcej…
 
Jarosław Czernysz wraca z Piasta Tuczempy
Wpisany przez cloner   
środa, 10 lipca 2019 09:23

19-letni pomocnik Jarosław Czernysz wraca po półrocznym wypożyczeniu do IV-ligowego Piasta Tuczempy do składu Polonii Bytom - poinformował wczoraj klub na łamach swojej oficjalnej witryny www. Pochodzący z Jarosławia zawodnik wiosną był kluczową postacią Piasta, dla którego strzelił 7 bramek oraz dołożył 4 asysty

Więcej…
 
Polonia Bytom rozpoczęła treningi
Wpisany przez cloner   
wtorek, 09 lipca 2019 16:17

Dzisiaj o godzinie 11:00 Polonia Bytom rozpoczęła oficjalnie okres przygotowawczy przed zbliżającym się sezonem 2019/2020. Trening poprowadził nowy trener niebiesko-czerwonych, Kamil Rakoczy, a wzięło w nim udział aż 35 zawodników, w tym nowe twarze, juniorzy oraz kilku graczy testowanych.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 7 z 313