/p>

Mariusz Fornalczyk zawodnikiem Pogoni Szczecin!
Wpisany przez cloner   
sobota, 27 czerwca 2020 12:07

17-letni lewoskrzydłowy Polonii Bytom Mariusz Fornalczyk został dzisiaj nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin - poinformowała oficjalna strona internetowa przedstawiciela ekstraklasy. Wychowanek "Królowej Śląska" związał się z "Portowcami" trzyletnim kontraktem. Utalentowanemu zawodnikowi dziękujemy za dotychczasową grę w Polonii i życzymy powodzenia w ekstraklasie!

Więcej…
 
Mariusz Fornalczyk odejdzie do Pogoni Szczecin?
Wpisany przez cloner   
piątek, 26 czerwca 2020 19:20

17-letni skrzydłowy Polonii Bytom Mariusz Fornalczyk jest bliski przejścia do ekstraklasowej Pogoni Szczecin - informuje serwis internetowy PogonSportNet. Utalentowany wychowanek "Królowej Śląska" już od kilku miesięcy jest w kręgu zainteresowań kilku klubów z wyższych lig i wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie popularny "Fornal" będzie występował na boiskach ekstraklasy, czego mu serdecznie życzymy.

Więcej…
 
Poznaliśmy plan przygotowań do sezonu 2020/21
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 22 czerwca 2020 16:05

Od prawie miesiąca wiemy, że sezon 2020/2021 III grupy III ligi rozpocznie się 8 sierpnia, od dzisiaj znamy też szczegółowy plan przygotowań pierwszego zespołu Polonii Bytom do nowych rozgrywek. Treningi podopieczni Kamila Rakoczego wznowią 6 lipca, natomiast pierwszy mecz sparingowy rozegrają 11 lipca z drugą drużyną Rakowa Częstochowa. Poniżej prezentujemy pełną rozpiskę.

Więcej…
 
Piłkarze Polonii Bytom rozpoczęli urlopy
Wpisany przez cloner   
piątek, 12 czerwca 2020 11:24

Niespełna miesiąc potrwają urlopy zawodników i trenerów Polonii Bytom, którzy w minioną środę odbyli ostatni trening w sezonie 2019/2020. Przygotowania do nowych rozgrywek, w sezonie 2020/2021, rozpoczną się 6 lipca

Więcej…
 
Jakub Czajkowski i Dawid Rudnik testowani w Motorze Lublin
Wpisany przez cloner   
piątek, 05 czerwca 2020 14:02

Dwaj pomocnicy Polonii Bytom, 24-letni Jakub Czajkowski oraz 20-letni Dawid Rudnik przebywają obecnie na testach w beniaminku II ligi, Motorze Lublin. Obydwaj też wystąpili w dzisiejszym wygranym 4-0 (2-0) meczu sparingowym z Siarką Tarnobrzeg, warto odnotować że gola w 66 minucie - na 4-0 - strzelił Rudnik.

Więcej…
 
Ruch Zdzieszowice i LZS Starowice Dolne rezygnują z gry w III lidze
Wpisany przez cloner   
sobota, 30 maja 2020 08:30

Od kilkunastu dni krążyła taka wieść w piłkarskim środowisku, niedawno zyskała ona potwierdzenie w Opolskim Związku Piłki Nożnej. Mianowicie Ruch Zdzieszowice oraz LZS Starowice Dolne rezygnują z gry w 3 grupie 3 ligi i wyrażają zainteresowanie grą w IV lidze BS Leśnica, grupie opolskiej. Sytuacja ta, w obydwu klubach, podyktowana jest kwestiami finansowymi, jak mówią działacze tychże zespołów, gra w IV lidze jest po prostu o 50% tańsza. Ruch Zdzieszowice w zakończonym niedawno sezonie 2019/2020 zajął 6. miejsce, natomiast LZS Starowice Dolne uplasował się na ostatnim, 18. miejscu w ligowej tabeli. Do startu nowych rozgrywek 3 ligi pozostały jeszcze ponad 2 miesiące, czy ktoś jeszcze się wycofa? Zobaczymy...

Więcej…
 
WNDŚ 2020 za nami
Wpisany przez cloner   
poniedziałek, 25 maja 2020 08:40

W minioną sobotę odbyły Wirtualne Najstarsze Derby Śląska. Na boisku spotkać się drużyny Polonii Bytom i Ruchu Chorzów niestety nie mogły, dlatego zwieńczeniem akcji SKK był mecz pomiędzy Dawidem Gargaszem a Mateuszem Bartolewskim w grę FIFA14, która na potrzeby spotkania dostała mały lifting. Wirtualny mecz zakończył się zwycięstwem gości aż 4-0! Jednak nie to było najważniejsze, a sukces jakim niewątpliwie jest ilość sprzedanych biletów na to spotkanie, otóz jak informuje SKK PB kibice wykupili aż 7697 biletów (7443 sektor Olimp + 254 sektor rodzinny)! Wielkie brawa zarówno dla organizatorów, jak i kibiców którzy wsparli klub. 

Więcej…
 
Sezon III grupy III ligi zakończony!
Wpisany przez cloner   
piątek, 15 maja 2020 09:26

Na wczorajszym posiedzeniu Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, trenerów i sędziów, podjął uchwałę w sprawie zakończenia wszystkich rozgrywek piłkarskich w sezonie 2019/2020 prowadzonych przez Śl. ZPN. Jak podaje komunikat, sezon został zakończony z awansami, ale bez spadków. Tym samym awans z III grupy III ligi uzyskały rezerwy Śląska Wrocław, którym gratulujemy! 

Więcej…
 
Piłkarze Polonii wznowili treningi
Wpisany przez cloner   
środa, 06 maja 2020 10:06

4 maja piłkarze Polonii Bytom wznowili - po blisko dwumiesięcznej przerwie - treningi na zielonej murawie! Niebiesko-czerwoni ćwiczą oczywiście podzieleni na grupy, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia. Już jutro natomiast debatować mają prezesi wojewódzkich związków w/s ewentualnego zakończenia rozgrywek w niższych ligach, w tym w trzeciej. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest zakończenie rozgrywek od 3 ligi w dół i awans w każdej poszczególnej ligi lidera rozgrywek. 

Więcej…
 
8 sierpnia rusza nowy sezon 3 ligi
Wpisany przez cloner   
piątek, 29 maja 2020 08:29

Jak wiemy od kilkunastu dni, sezon 2020/2021 III grupy III ligi organizować będzie Opolski Związek Piłki Nożnej. Dość niespodziewanie, już wczoraj, Wydział Gier OZPN ogłosil ramowy terminarz nadchodzacych rozgrywek, tym samym informujemy, że Polonia Bytom rozpocznie ligowe rozgrywki 8 sierpnia! Szczegółowy terminarz poznamy zapewne, gdy pewny będzie pełen skład zespołów, które będą rywalizować o mistrzostwo III grupy III ligi.

Więcej…
 
Polonia Bytom z licencją na 3 ligę na sezon 2020/2021!
Wpisany przez cloner   
czwartek, 21 maja 2020 23:00

Komisja d/s Licencji Klubowych trzeciej grupy III ligi nie miała zastrzeżeń do wniosku złożonego przez BS Polonia Bytom i tym samym niebiesko-czerwoni otrzymali licencję na grę w 3 lidze w sezonie 2020/2021 w pierwszej instancji! Teraz pozostaje tylko zgłosić oficjalnie swój akces do rozgrywek i... oczekiwać na terminarz rozgrywek. Brawa dla działaczy. 

Więcej…
 
Decyzja w/s rozgrywek III ligi odroczona
Wpisany przez cloner   
wtorek, 12 maja 2020 15:56

Dziś miała zapaść decyzja wiążąca co z rozgrywkami w czterech grupach III ligi. Od południa obradowali przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz okręgowych związków, niestety jedyną decyzją jest... brak ostatecznej decyzji. Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował, że nie weźmie odpowiedzialności za przyszłość III ligi i oddał podjęcie decyzji okręgowym związkom, ponadto PZPN zadeklarował iż nie przejmie rozgrywek III ligi także w sezonie 2020/2021(!), co było właściwie już postaniowone od dawna. Co zatem z III ligą? Decyzję dot. trzeciej grupy, w której występuje Polonia Bytom poznamy najprawdopodobniej 14 maja, po spotkaniu zarządu Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Wszelkie znaki na niebie wskazują, że III grupa nie zostanie wznowiona. 

Więcej…
 
Akcja SKK: Wirtualne Najstarsze Derby Śląska 2020!
Wpisany przez cloner   
piątek, 01 maja 2020 10:00

Kilkanaście dni temu ogłoszono preludium, od wczoraj wiemy już (prawie) wszystko! Najstarsze Derby Śląska pomiędzy Polonią Bytom i Ruchem Chorzów odbędą się 23 maja o godzinie 19:20. Wirtualne Derby! WNDŚ2020! Stowarzyszenie Kibiców Klubu Polonia Bytom postanowiło zorganizować mega akcję, w związku z obecną sytuacją panującą na świecie, przez którą zarobki drużyny i sztabu szkoleniowego Polonii zostały zredukowane do absolutnego minimum wynoszącego 500 zł brutto, w której celem jest zakup jak największej ilości biletów-cegiełek, zysk zostanie przekazany klubowi. Bilety na sektor olimp kosztują 10 złotych (zysk dla Polonii), natomiast bilety na sektor rodzinny kosztują 30 złotych (zysk dla Akademii BS PB). Co równie ciekawe i ważne, w akcji biorą udział również kibice Ruchu, którzy dostali pulę biletów na sektor gości, również w cenie 10 złotych (zysk dla Ruchu). Więcej informacji na specjalnie utworzonej stronie www - WNDS2020.PL. Jak podaje SKK PB, nie będzie to jedyna atrakcja związana z WNDŚ, zachęcamy dlatego do obserwowania strony, no i... kupujemy bilety!!! INO PB!!!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 320